Facebook 

Spółka Blue Seven powstała w roku 2003 w Szczecinie.

 

Jej podstawową działalność stanowi świadczenie usług w zakresie przechowalnictwa towarów głęboko mrożonych w temperaturze -22 stopnie C.

Chłodnia Składowa Blue Seven należy niewątpliwie do najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie Polski Północnej. Wyposażona jest w system regałów przesuwnych, samojezdnych i specjalistyczny sprzęt logistyczny wysokiej klasy. Całkowita ładowność to 3500 ton.

 

Ważne jest uzyskanie przez firmę pozwolenia na wywóz towarów w obszarze Unii Europejskiej oraz utworzenie Składu Celnego dla produktów bez opłaconego cła.

Współpracujemy z wieloma firmami o uznanej pozycji na rynku w Polsce i za granicą. Staramy się być elastyczni i otwarci na potrzeby odbiorców usług, co procentuje coraz to nowymi ofertami współpracy.

 

Drugim torem naszej działalności jest wynajmowanie powierzchni sklepowej, magazynowej, biurowej (jesteśmy właścicielem obiektu przy ulicy Struga 15).

 

Dążymy do tego, aby standard wykończenia pomieszczeń zawsze dostosować do oczekiwań i życzeń Klienta, tak, aby jego satysfakcja była na jak najwyższym poziomie.

 

Nie szczędzimy starań, aby z uwagą śledzić plany naszych klientów, podążać w ślad za choćby najśmielszymi ich wizjami. Jest to niezwykle ważny element komunikacji i jedyna droga do zrozumienia wymagań odbiorcy.

 

Więcej informacji o nas oraz o świadczonych przez nas usługach otrzymają Państwo od naszych pracowników.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami.

 

Zespół pracowników Blue Seven

Blue Seven Sp. z o.o.   ul. Struga 15, 70-777 Szczecin   NIP 955-20-47-205
e-mail: blueseven@blueseven.pl

Sąd Rejonowy w Szczecinie   XVII Wydział Gospodarczy
KRS 0000128935   Kapitał zakładowy 100 000 zł