Facebook

Wynajem powierzchni

handlowo - usługowo - biurowej 1000 m2

Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa 1000 m2 na I piętrzeNiniejszym mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem powierzchni użytkowej w budynku handlowo-usługowym Ekko zlokalizowanym w Szczecinie przy ul. Struga 15.

Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra z uwagi na korzystne położenie przy jednej z głównych dróg wyjazdowych z miasta. Budynek usytuowany jest w dynamicznie rozwijającym się regionie Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów handlowych oraz specjalnych stref ekonomicznych. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie 11 zgrupowanych osiedli gdzie mieszka około 100 000 mieszkańców, niekwestionowanym atutem stanowiącym o idealnej lokalizacji pozostają: doskonała dostępności komunikacyjna gwarantowana przez drogi szybkiego ruchu, dostępność środków komunikacji miejskiej (autobusy, trasa szybkiego tramwaju), jak również dogodny dojazd do dworca kolejowego (w odległości około 5 min drogi), jak również lotniska Goleniów (około 30 min).

Dojazd i wjazd do nieruchomości odbywa się z dwóch stron: do części frontowej nieruchomości droga publiczną od ul. Struga oraz do części „tylnej” od ul. Piskorskiego. Od ulicy Piskorskiego dostęp do ramp przeładunkowych z dużym placem manewrowym. Zarówno od ul. Struga jak i ul. Piskorskiego mieszczą się duże bezpłatne parkingi. Rejon lokalizacji w pełni uzbrojony.

Powierzchnia, którą Państwu oferujemy znajduje się na pierwszym pietrze budynku, posiada bezpośrednie wejście od ulicy Struga z niezależną klatką schodową, i windą. Oferujemy powierzchnię około 1000 m2, (z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie), do swobodnej aranżacji, z dużymi przestrzennymi witrynami okiennymi oraz oknami pałacowymi.

Przykładowy podział powierzchni najmuPrezentowany podział przedstawia przykładowy podział powierzchni: Przed budynkiem bezpłatne parkingi. Budynek jest łatwo dostępny dzięki szeroko rozwiniętej komunikacji miejskiej (kilka linii autobusowych i tramwajowych). Rozbudowana w ostatnim czasie nowoczesna arteria, umożliwia dogodne i szybkie połączenie z centrum miasta.

Wraz z wysokim standardem idzie w parze wyposażenie we wszystkie niezbędne instalacje (grzewcza, elektryczna-oświetlenie, komputerowa-okablowanie, instalacje telefoniczną oraz światłowodowy dostęp do internetu).
Obiekt posiada alarm, monitoring, oraz stałą obsługę techniczną.

Umożliwiamy: W obiekcie działa klub SPORTFIT EKKO z czterema kortami squash, z salami fitness, siłownią i sauną oraz kawiarnią w której można zdrowo i smacznie zjeść. Dla naszych klientów oferujemy zniżki na karnety.

Czynsz najmu 37,00 - 49,00 zł/m2 netto w zależności od standardu lokalu.

Nasza firma jest wstanie wydzielić państwu powierzchnie pod wynajem i dostosować ją do Państwa potrzeb, dlatego koszty dostosowania biura to kwestia indywidualna dopasowana do oczekiwań klienta.

Przykładowa koncepcja  << powrót do oferty wynajmu

Blue Seven Sp. z o.o.   ul. Struga 15, 70-777 Szczecin   NIP 955-20-47-205
e-mail: blueseven@blueseven.pl

Sąd Rejonowy w Szczecinie   XVII Wydział Gospodarczy
KRS 0000128935   Kapitał zakładowy 100 000 zł